bdfgffd

novinky

PETROKING PETROLEUM HEBEI CO., LTD. Založená na našej vlastnej továrni založenej v roku 1988. Máme 32-ročné skúsenosti s výrobou maziva a 10-ročné skúsenosti s prácou s viac ako 40 krajinami v ázijskom, africkom, európskom a americkom priemysle. Sme prístup do prístavu Tianjin. Veľmi pohodlná je aj železničná a letecká doprava, ktorá vám môže zabezpečiť čas na doručenie.

ufha

Špecializujeme sa na výrobu viacúčelového mazacieho tuku na báze lítia, vysokoteplotného maziva, plastického maziva na extrémny tlak, plastického maziva lítia, komplexného hliníka, grafitového maziva, bezvodého vápenatého maziva, motorového oleja, prevodového oleja, hydraulického oleja atď.

Bod poklesu tuku je zvyčajne 140 stupňov až 380 stupňov. Môžu byť použité v ložiskách, nákladných vozidlách a strojoch. Najobľúbenejším tukom je vysokoteplotné mazivo, ktoré možno použiť v ťažkých nákladných vozidlách a dobre funguje v horúcom počasí.

V dnešnej dobe náš tím odborníkov vyvinul nové grafénové mazivo, ktorého bod poklesu je 600 stupňov až 1000 stupňov. Grafénové mazivo je v Číne nové a uplatňujeme patent.

Funkcia 1: znížiť trenie o 50%

Funkcia 2: znížiť oter o 50%

Funkcia 3: 10-krát dlhšia životnosť, 500 000 km bez údržby

Najdôležitejšie je znížiť jazdný odpor a ušetriť 5% paliva

Okrem toho môžeme vyrobiť aj konkrétne výrobky podľa požiadaviek zákazníkov. Či už si vyberáte aktuálny produkt z nášho katalógu alebo hľadáte technickú pomoc pre svoju aplikáciu, môžete hovoriť s našim zákazníckym centrom o vašich požiadavkách na zdroje.

Kvalitu považujeme za náš život a máme prísnu kontrolu kvality v každom kroku výroby a trváme na tom, že „na prvom mieste bude zákazník“, ako na našu navždy obchodnú filozofiu.

Ponúkame nielen tovar, ale aj najlepší servis, ktorý dokáže udržať dlhodobý vzťah so všetkými zákazníkmi
Budeme sa usilovnejšie snažiť, aby sme zákazníkom poskytovali viac a kvalitnejších produktov.

img
img2

Čas zverejnenia: 15. júla 2020